Dnes je 29. 11. 2022 Vítejte na oficiálních stránkách dechové hudby Choceňačky! Aktualizováno 4. 7. 2021

Novinky

Nejnovější fotografie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vloženo: 24.12.2015

Přejeme veselé Vánoce a zveme na Silvestrovskou veselici

Malá dechová hudba Choceňačka přeje všem svým příznivcům krásné Vánoce. Hodně zdraví a štěstí do nového roku 2016 vám popřejeme na tradiční Silvestrovské veselici, která začíná v půl desáté na choceňském náměstí. Hrají Choceňačka a Kantorský dixieland.

Radim Šantrůček
Vloženo: 8.11.2015

Pojedenácté slavíme "Cecilku"

S blížícím se koncem listopadu chystá Choceňačka tradiční Koncert pro Cecílii, patronku muzikantů. V kalendáři najdeme její svátek dvaadvacátého listopadu, což je letos neděle. My na počest "Cecilky" hrajeme vždy v sobotu, takže tradiční vystoupení se tentokrát uskuteční jednadvacátého listopadu.

Koncert se opět koná v prostorách Baráčnické rychty a začíná v devatenáct hodin. Všichni jste srdečně zváni. Těšit se můžete na program o dvou částech. V té první zazní nově nacvičené skladby, v té druhé budeme hrát skladby dle volby jednotlivých členů kapely.

Radim Šantrůček
Vloženo: 6.10.2015

Říjnový program: hasiči a výlov rybníka

Během října má naše malá dechová hudba na programu dvě vystoupení. V sobotu desátého hrajeme v Českých Heřmanicích tamním hasičům, který slaví výročí 130 let od založení sboru. Akce probíhá celé odpoledne, vystoupení Choceňačky začíná ve čtrnáct hodin. O tři týdny později, tedy v sobotu jednatřicátého, už tradičně hudebně doprovodíme výlov rybníka na Vrchovině. Ten začne již v časných ranních hodinách, Choceňačka hraje od půl deváté.

Česneková sobota
Radim Šantrůček
Vloženo: 19.9.2015

Choceňačka hraje v Rosicích

Na konci září, konkrétně v sobotu šestadvacátého, se Choceňačka představí v Rosicích u Chrasti při příležitosti "Statováclavské česnekové soboty". Po celý den je připraven kulturní program, vystoupení Choceňačky začíná ve čtrnáct hodin.

Česneková sobota
Radim Šantrůček
Vloženo: 22.8.2015

Sopotnická dechovka slaví 210 let

Choceňačce skončily letní prázdniny minulou sobotu, kdy hrála na pouti na Hemžích. V sobotu devětadvacátého srpna následuje další hraní, a to při příležitosti 210. výročí založení sopotnické dechovky.

Odpoledne s dechovkou
Radim Šantrůček
Vloženo: 21.7.2015

Ve čtvrtek promenádní koncert ve Vysokém Mýtě

Jako každé léto i během toho letošního se Choceňačka představí ve Vysokém Mýtě na tradičních promenádních koncertech. O předchozích čtvrtkách zatím hrály orchestr ZUŠ Vysoké Mýto a Dolnovanka, třiadvacátého července přichází na řadu Choceňačka. Promenádní koncert začíná v sedmnáct hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 24.6.2015

Choceňačka se opět představí na Letní slavnosti v Brumbárově

Poslední červnová sobota už tradičně patří brumbárovské Letní slavnosti, na které ani letos nebude chybět Choceňačka. Letošní třináctý ročník začíná kolem čtrnácté hodiny, o půl třetí pak zahajuje své vystoupení Choceňačka.

Brumbárov 2015
Radim Šantrůček
Webmaster ©2012 Chocenacka.cz