Dnes je 13. 7. 2024 Vítejte na oficiálních stránkách dechové hudby Choceňačky! Aktualizováno 4. 7. 2021

Novinky

Nejnovější fotografie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vloženo: 6.8.2018

Tradiční hry na Hemžích a v Mýtě

Prvním poprázdninovým vystoupením naší malé dechovky bude pouť na Hemžích, která se koná v sobotu jedenáctého srpna. Choceňačka bude hrát od patnácti hodin. V srpnu si nás můžete poslechnout také ve Vysokém Mýtě, a to v rámci tradičních Promenádních koncertů. Choceňačka se představí třicátého srpna od sedmnácti hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 11.7.2018

Před prázdninami zavítáme do Krásného

Přes léto si Choceňačka dává prázdninovou pauzu, ale ještě než se tak stane, zavítáme do Krásného. V malé obci kousek za Poličkou budeme hrát úplně poprvé, a to při příležitosti setkání rodáků obcí Krásné a Spělkov, které se koná v sobotu 14. července. Choceňačka bude hrát přibližně od čtrnácti hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 21.6.2018

Letní slavnost v Brumbárově

Červnová Letní slavnost v Brumbárově (což je místní část obce Krchleby) je akcí, ke které neodmyslitelně patří i vystoupení Choceňačky. V tomto roce se Letní slavnost koná v sobotu 23. června. Naše malá dechovka zahraje nadvakrát - hodinové vstupy začínají ve čtrnáct a šestnáct hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 21.4.2018

Na jedenácté Dechovce na zámku zahrají Choceňačka a Poličanka

Už jedenáctý ročník festivalu "Dechovka na zámku" se koná v úterý prvního května v Chocni. Ve sváteční den jste všichni srdečně zváni na zámecké nádvoří, kde postupně zahrají Dechový orchestr ZUŠ Choceň, Poličanka a na závěr Choceňačka. Festival začíná ve čtrnáct hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 11.2.2018

Zveme vás na 16. Muzikantský ples

V sobotu sedmnáctého února vás všechny srdečně zveme na Muzikantský ples, který pořádáme již pošestnácté. K tanci a poslechu zahrají Choceňačka, Big Band při místní ZUŠ a Kantorský dixieland, o předtančení se stejně jako v minulých letech postará soubor Prozatím. Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru i na místě, ples začíná ve dvacet hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 21.1.2018

Na konci ledna začínají masopusty

V sobotu sedmadvacátého ledna se koná v Českých Heřmanicích Masopust, který už tradičně doprovodí Choceňačka. Začátek je naplánován na třináctou hodinu, což je změna oproti letům minulým, kdy se hrálo dopoledne. Další dva masopusty jsou v plánu o dva týdny později, tedy v sobotu desátého února - od devíti hodin v Chocni, od třinácti hodin v Dobříkově. Jako poslední přijde na řadu skořenický masopust, a to 24. února, začátek je hodinu po poledni.

Radim Šantrůček
Vloženo: 30.12.2017

S rokem 2017 se loučíme Silvestrovskou veselicí

Malá dechová hudba Choceňačka přeje všem svým příznivcům jen to nejlepší do nového roku 2018. S tím končícím se rozloučíme tradiční Silvestrovskou veselicí, která začíná v půl desáté na choceňském náměstí. Hrají Choceňačka a Kantorský dixieland.

Radim Šantrůček
Webmaster ©2012 Chocenacka.cz