Dnes je 28. 2. 2024 Vítejte na oficiálních stránkách dechové hudby Choceňačky! Aktualizováno 4. 7. 2021

Novinky

Nejnovější fotografie

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vloženo: 17.11.2014

"Cecilku" slavíme už podesáté

S blížícím se koncem listopadu chystá Choceňačka tradiční Koncert pro Cecílii, patronku muzikantů. V kalendáři najdeme její svátek dvaadvacátého listopadu, což je letos sobota, takže nic nebrání tomu, abychom na počest "Cecilky" zahráli přesně dvaadvacátého.

Koncert se opět koná v prostorách Baráčnické rychty a začíná v devatenáct hodin. Všichni jste srdečně zváni. Těšit se můžete na program o dvou částech. V té první zazní nově nacvičené skladby, v té druhé budeme hrát skladby dle volby jednotlivých členů kapely.

Radim Šantrůček
Vloženo: 29.10.2014

Výlov rybníku na Vrchovině už v sobotu

V sobotu prvního listopadu se koná výlov rybníku Vrchovina II a již poněkolikáté u toho bude asistovat Choceňačka. Výlov začíná v osm hodin, naše dechovka bude hrát od devíti do jedenácti.

Radim Šantrůček
Vloženo: 24.9.2014

V sobotu hrajeme slavícím hasičům na Horkách

V sobotu sedmadvacátého září se Choceňačka představí v Kosteleckých Horkách, kde tamní dobrovolní hasiči slaví výročí 130 let od založení svého sboru. Akce v kulturním domu začíná ve třináct hodin, Choceňačka hraje od sedmnácti hodin.

Radim Šantrůček
Vloženo: 31.8.2014

Choceňačka se opět představí v Jenišovicích

V Jenišovicích v areálu na "ostrůvku" se v neděli sedmého září koná již patnáctý ročník Přehlídky dechových kapel, kde už poněkolikáté nebude chybět Choceňačka. Dále se představí Dechový orchestr ZUŠ Holice BaŠaPa a Barevná muzika. Přehlídka startuje o půl druhé, Choceňačka bude hrát přiblžně od šestnácti hodin.

Jenišovice 2014
Radim Šantrůček
Vloženo: 13.8.2014

Poslední prázdninová hra bude na Hemžích

V srpnu naši kapelu čeká už pouze jedno vystoupení, a to v sobotu šestnáctého na Hemžích u Chocně, kde se už poněkolikáté koncem prázdnin koná obecní slavnost. Chybět nebude dobré jídlo a pití, turnaj v nohejbale a samozřejmě Choceňačka, která se vám bude snažit od šestnácti do devatenácti hodin dobrou dechovkou zpříjemnit odpoledne.

Marek Eliáš
Vloženo: 6.8.2014

Promenádní koncert a Dvořisko Cup

Již ve čtvrtek sedmého srpna se po krátké prázdninové přestávce Choceňačka opět představí svým příznivcům, a to ve Vysokém Mýtě, kde od sedmnácti hodin na náměstí Přemysla Otakara II. odehraje svůj promenádní koncert. K srpnu kromě různých koncertů a festivalů neodmyslitelně patří také fotbalový turnaj "Dvořisko Cup" a ani letos zde nebude chybět náš choceňačkový tým. Výkop je tuto sobotu v devět hodin.

Marek Eliáš
Vloženo: 30.6.2014

Červencový program: hasiči v Běstovicích a Kocandafest

Choceňačku čekají v červenci před letní přestávkou ještě dvě hry. V sobotu pátého slaví běstovičtí hasiči 135 let své existence. Vše začíná o půl druhé průvodem od obecního úřadu, následuje program na hřišti. O týden později, tedy v sobotu dvanáctého července, hraje Choceňačka na Kocandafestu v Zálší, a to od patnácti hodin.

Kocandafest 2014
Radim Šantrůček
Webmaster ©2012 Chocenacka.cz